100 Jautājumi, kurus vajadzētu pārrunāt pirms laulībām

100 Jautājumi, kurus vajadzētu pārrunāt pirms laulībām

Lai saprastu, vai konkrētais cilvēks ir tas, ar kuru Tu varētu un gribētu pavadīt laulībā visu mūžu, ir labi jau laikus izrunāt un uzzināt otra viedokli par dažām dzīves sfērām. Ir svarīgi saprast, ka jums nav jābūt pilnīgi vienādiem viedokļiem visos jautājumos, taču, ja jums ir dažādas nostājas, ir labi to uzzināt pirms laulībām. Ļoti vērtīgi būtu pārrunāt dažas no šīm tēmām ar kādu trešo personu, ieteicams, ka tas būtu padomdevējs. Novēlam jums Dieva svētības un laimīgu kopā dzīvošanu!

Kaspara Ozoliņa intervija un lekcijas video Dvēseles dziedināšanas dienās 2013.

Leida un Kaspars Ozoliņi

Intervija ar Kasparu Ozoliņu Dvēseles dziedināšanas dienu lektoru, programmas "Īsta mīlestība gaida" vadītāju.

Kaspars semināru vadīs kopā ar savu sievu Leidu, bet diemžēl Leida uz sarunu atnākt nevarēja, tāpēc saruna notika tikai ar Kasparu.

Laulāto kurss

laulatie_620_x_393.jpg

Vai esat laulāti vai ilgāku laiku dzīvojat kopā? Jūs vēlaties uzlabot savas attiecības? Ja jūs atbildiet ar „Jā” uz jebkuru no šiem jautājumiem, tad Laulāto kurss ir domāts jums!

Nākamais Ģertrūdes Laulāto kurss sāksies 2014. gada 8. oktobrī un notiks trešdienās, plkst. 19.00 – 21.30 Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā, Lutera zālē (pagrabstāvā, ieeja no baznīcas kreisās puses).

Pieteikšanās dalībai kursā – aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.

Kas ir laulāto kurss?

Sekss ir kā mūzika

Ksaverijs Knocs

Atklājot seksualitātes dāvanas skaistumu, cilvēks pārstāj baidīties no grēka. Tā vietā viņš izjūt atbildību par labo, apgalvo kapucīns, teoloģijas doktors un rakstnieks Ksaverijs Knocs. Viena no priestera Knoca grāmatām („Sekss, kādu nevarat iedomāties. Laulātiem, kuri mīl Dievu.”) ir iztulkota un izdota arī latviešu valodā.

Pastāv uzskats, ka neticīgie cilvēki vairāk priecājas par seksu, jo var ar to nodarboties, kad grib, ar ko grib un kā grib. Savukārt katoļus ierobežo aizliegumu un rekomendāciju kopums. Vai Dievs nemīl seksu?

Kā es saglābu savu laulību

Kā es saglābu savu laulību

Veltīts manai mīļotajai

Mana vecākā meita Dženna nesen man teica: „Bērnībā manas lielākās bailes bija tādas, ka tu un mamma izšķirsities. Jūs strīdējāties tik daudz, ka vēlāk, divpadsmit gadu vecumā, es pat nospriedu, laikam tomēr labāk būs, ja jūs to izdarīsiet.”

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.