ĪMG VēstureLinda Bergman - IMG dibinātāja Latvijā.

Esmu 30 gadus jauna. Esmu laimīgi precējusies ar pasaulē jaukāko cilvēku, esmu laimīga, jo mana dzīve pieder Jēzum. Strādāju par mūzikas skolotāju kristīgā skolā Somijā un strādāju mūsu draudzē (ar slavēšanas, bērnu ansamblīša un bēbīšu mūzikas nodarbību vadīšanu). Mana aizraušanās pavisam noteikti  ir mūzika (spēlēju, dziedu, saceru utt.), ceļošana, ļoti patīk skatīties filmas, kuras uzrunā, patīk daba un pavadītais laiks tajā.

 

Kā tas aizsākās?

Kad man bija 16 gadi, es uzzināju par True Love Waits (Īsta Mīlestība Gaida) kustību pasaulē. Mani tas ļoti uzrunāja, jo redzēju apkārt tik daudz nelaimīgu jauniešu, kuru sirdis tika salauztas, kuri tika izmantoti un pēc tam pamesti, redzēju to, cik patiesībā pārīšu būtība var būt sāpīga, ja tas notiek neīstajā laikā un ar neīsto cilvēku. Tad manās rokās nejauši nonāca kāds kristīgs žurnāls, kurā bija ĪMG apsolījuma kartiņa. Es nolēmu savā sirdī, ka dzīvošu tīru dzīvi un gaidīšu savu Vienīgo līdz kāzām. Sentimentāli? Jā, varbūt nedaudz, bet es ticu, ka Dievs vēlas saviem bērniem tikai to pašu labāko un, acīmredzot, Viņam bija kāda dziļāka doma, kad Viņš nolēma, ka seksam ir jābūt tikai laulības ietvaros. Dievs ir gudrs. Viņš ir radījis šo pasauli un visu, kas ir tajā, un Viņš daudz labāk zina, kas mums ir labs un kas - nē. Es nebūt nesaku, ka sekss ir slikts, tieši otrādi - tā ir brīnišķīga Dieva kāzu dāvana precētam pārim! Bet - šī dāvana ir domāta atvēršanai pareizajā laikā. Jau no šiem 16 gadiem, kad es pirmo reizi dzirdēju par ĪMG, mani tas ļoti spēcīgi uzrunāja. Kad man bija 18, divus gadus studēju Somijā. Šajā laikā man bija iespēja pabūt vairākās ĪMG konferencēs dažādās valstīs. Redzēju simtiem jauniešu parakstām ĪMG apsolījuma kartiņas. Jau esot Somijā, jutu Dieva aicinājumu ko līdzīgu uzsākt arī Latvijā, taču šo domu es vienmēr atliku, jo likās - ko nu es… Man nebija pat mazākās nojausmas, kā šādu kustību varētu vispār uzsākt, kas būtu jādara utt.. Dievs nelikās mierā - ar katru dienu, nedēļu un mēnesi šis aicinājums kļuva aizvien spēcīgāks, līdz mirklim, kad es salūzu un teicu: “Labi, Dievs, iešu un darīšu, bet bez Tevis es nesperšu ne soli!” Un Dievs deva gan vajadzīgo gudrību, materiālus, drosmi. Viņš atvēra durvis, saveda kopā ar vajadzīgajiem cilvēkiem...

Un tā jau vairākus gadus Latvijā darbojas kustība Īsta Mīlestība Gaida. Ar lekcijām braucam uz draudzēm, skolām un stāstām, kāpēc ir vērts gaidīt. Jauniešiem tiek dota iespēja izdarīt izvēli, parakstīt solījumu un iegādāties t. s. Šķīstības gredzentiņus, kas ir kā atgādinājums izdarītajam solījumam (vairāk par gredzentiņiem lasi sadaļā - Gredzens).

Es ne mirkli nenožēloju savu izvēli! Jēzus tik daudzas reizes ir pierādījis to, ka Viņa ceļš ir pats labākais! Es gaidīju, es lūdzu un ticēju, ka Dievs svētīs manu izvēli. Bija brīži, kad savas pārliecības dēļ (īpaši, kad atvērām šo mājas lapu), saņēmu izsmieklu, pat draudu vēstules, bet Dievs ir uzticams un Viņš dāvināja man pasaulē brīnišķīgāko cilvēku – manu vīru! Mēs gaidījām ar seksuālām attiecībām līdz laulībām un mums bija visskaistākā kāzu nakts, kādu vien varu iedomāties (es tiešām te neko neizpušķoju :) ). Un ne jau tikai dēļ kāzu nakts bija vērts gaidīt, bet tā apziņa, ka Tu esi bijis paklausīgs Dievam, ka tas ir pats labākais laiks, lai kādam sevi atdotu pilnībā un ja tā pavisam praktiski runājām, tad tiešām – sekss ir tik brīnišķīga Dieva svētība precētam pārim!

Mīļie jaunieši! Lūdzu neizdāļājiet sevi, neatdodiet sevi neīstajam cilvēkam – sirds sāpes, vainas apziņa, slimības, neplānota grūtniecība tas nav tā vērts! Ja agrāk es ĪMG lekcijās minēju citu precētu pāru pieredzi, ka ir vērts gaidīt, tad tagad varu liecināt ar savu dzīvi un teikt – ir, ir vērts gaidīt - par visiem 100%!

”Jo tāda ir Dieva griba - lai jūsu dzīve būtu svēta. Atturieties no netiklības! Zinait, ka ikvienam jāglabā sava miesa svētumā un godā, bet ne kaislē un kārībā, kā to dara pagāni, kas nepazīst Dievu. Jo Dievs mūs nav aicinājis nešķīstībai, bet svēttapšanai." (1. Tes.4:3-5, 7)

Lai izdodas!

Pazemībā & Kristū,
Linda Bergman
ĪMG Latvija dibinātāja


Cilvēki, kuri agrāk ir darbojušies ĪMG

 

Leida & Kaspars Ozoliņi

Leida & Kaspars Ozoliņi

Līva Kupfere

Līva Kupfere

Ēriks Laime–Babris

Ēriks Laime–Babris

Elena Vaska

Elena Vaska

Elīna Lamberts

Elīna Lamberts

Vita Jakovļeva

Vita Jakovļeva

Andars Ignacs

Andars Ignacs

Jānis Grīnbergs

Jānis Grīnbergs

Agrita Lūse

Agrita Lūse

Ja arī Tu esi bijis ĪMG komandā, bet Tavs foto šeit nav, raksti mums uz info@istamilestibagaida.lv. Būsim priecīgi uzzināt arī kā Tev iet un vai esi jau sagaidījis.

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.