Dievs pirmajā vietā

…bet Dievs saka: „Tikai tad, kad Tu būsi apmierināts, piepildīts ar to mīlestību, ko es dodu, tikai tad, kad Tu būsi nodevis sevi pilnībā bez iebildumiem, tikai tad, kad Tev būs personīgas un unikālas attiecības ar mani, tikai tad, kad Tu sapratīsi, ka tikai Manī vari rast apmierinājumu, TAD Tu būsi spējīgs uzturēt manis dotās perfektās cilvēku attiecības, ko esmu Tev sagatavojis. Tu nebūsi nekad vienots pilnībā ar kādu līdz brīdim, kad būsi vienots ar Mani. Es vēlos, lai Tu beigtu plānot, satraukties un vēlos, lai Tu ļauj Man Tev dot satriecošāko plānu, ko Tu pat nespēj iedomāties. Ja Tu zinātu, cik ļoti Tevi mīlu! Ja Tu zinātu, cik dārgs man esi! Ja Tu zinātu, cik lielus sapņus es sapņoju par Tevi! Paļaujies uz Mani! Uzticies Man! Es vēlos, lai Tev būtu piepildītas attiecības ar Mani. Un zini – Es vienmēr visu izdaru laikā. Es nenokavēšu!” Tu varbūt teiksi: “Ir pārāk grūti sekot Dieva pavēlēm un nolikt Viņu pirmajā vietā. Neviens nav perfekts.”

BET - Dievs nav nevērīgs, Viņš ir mīlošs un apdomīgs. Viņš nedod tādas pavēles, kuras mēs nevarētu paveikt.

Ja mēs mīlam Dievu, mūsu sirdis nebūs apmierinātas, ja mēs dzīvosim nepaklausībā. Dieva principi mūsu dzīvei ir doti, lai mēs būtu pasargāti, jo grēkam ir sāpīgas sekas. Patiesībā sekot Dieva pavēlēm nav grūti - mēs neko nevaram palaist garām. Dzīvojot dievbijīgu dzīvi, mūsu attiecības ar Dievu ir spēcīgākā un personīgākā līmenī, tās mūs padara par spēcīgākiem lieciniekiem tiem, kas nav glābti. Tas atnes bagātu svētību un apsolījumus. (Skat. Filipiešiem 4:13, Psalms 1:1-6, Psalms 19:7-11, Psalms 111:7-10, Psalms 112:1, Psalms 119, Sal. pam. 3:1-8).

Atceries, ka Jēzus ir vienīgais, kurš var Tev dot patiesu piepildījumu. Neviens cilvēks nespēs Tev dot visu to, ko dod Dievs. Neviena cilvēciskā mīlestība, pat viss-viss-viss-viss-viss-spēcīgākā nestāv blakus tai mīlestībai, ar kuru Tevi mīl Dievs.

Tu esi mīlēts. Tieši tāds, kāds Tu esi!

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.