Apsolījums

Nekad nav par vēlu pieņemt šo solījumu. Pat tad, ja Tu jau esi bijis attiecībās, Tu vari sākt visu no jauna. Dievs dod otru iespēju. 

Ja vēlies sevi pasargāt no nevēlamām sekām, ja vēlies dzīvot svētu, Dievam patīkamu dzīvi, ja vēlies būt uzticams jau  tagad savai otrajai pusītei, ja vēlies uzdāvināt savam vīram/sievai visbrīnišķīgāko kāzu dāvanu, tad IMG solījums ir domāts tieši Tev! 

Vairāk kā 3 miljoni jauniešu visā pasaulē un vairāk kā 5 tūkstoši jauniešu Latvijā ir nolēmuši atturēties no seksuālām attiecībām līdz laulībām. Lai redzamā veidā apliecinātu savu solījumu, viņi ir parakstījuši IMG apsolījuma kartiņu. Protams, šai kartiņai nav nekādas maģiskas nozīmes, un tā Tevi automātiski nepasargās no kārdinājumiem, taču daudzi jaunieši visā pasaulē apgalvo, ka šī kartiņa, uz kuras rakstiski tiek apstiprināts solījums, ir palīdzējusi noturēt savu solījumu. Kāpēc? Tāpēc, ka tajos brīžos, kad Tev radīsies izdevība sākt domāt par kompromisu,  Tu vienkārši atcerēsies par izdarīto solījumu, par parakstīto kartiņu. Daudzi jaunieši to nēsā līdzi maciņā vai ieliek Bībelē, lai tas būtu par atgādinājumu izdarītajam solījumam. Ja vēlies šo apsolījuma kartiņu parakstīt, tad vienkārši izprintē to uz cietāka papīra (uzklikšķini uz kartiņas) un izgriez.Kad esi to izdarījis, mēs vēlētos, lai Tu aizpildi nelielu anketu. To Tu vari izdarīt, uzklikšķinot šeit.

Paldies! No sirds apsveicam Tevi ar šo tik nozīmīgo izvēli!

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.