ĪMG Komanda

Dainis

Dainis

Esmu puisis, kurš lūdza, lai Dievs palīdz atrast 1998. gadā kādā ceļojumā redzētu meiteni, un kurš 2003. gada janvārī viņu arī ieraudzīja ieslēdzot vienu no 60 pieejamiem TV kanāliem! Šī brīnumainā atraduma iespaidā, sākās mans ticības ceļš ar Dievu un arī vēlāk darbošanās „IMG“.

Labprāt stāstu savu liecību par to kā kautrīgais un neticīgais puisis, caur „Īsto mīlestību“, kļuva ticīgs un kopš 2004. gada ir laimīgi precējies ar savu sieviņu Lieni!

Viesturs

Viesturs

Mana ikdiena paiet kopā ar sievu audzinot mūsu jaukās dvīņu meitiņas un strādājot mājas lapu izstrādes jomā. Vadu arī ĪMG radio raidījumus "Kāpēc gaidīt?" un nodrošinu, lai mājas lapā parādītos jaunākā informācija – radio raidījumi, video un raksti.

Ansis un Undīne

Ansis un Undīne

2014. gada 13. septembrī mēs svinējām kāzas. Pirms pazinām viens otru, pat nebijām iedomājušies, ka Dievs dāvinās otru cilvēku tik piemērotu pašam!

Ar seksu mēs gaidijām līdz kāzām, tas bija viens no labākajiem ieguldījumiem mūsu attiecībās.

Abi taisām video un mūsu iepazīšanās laiks ir cieši saistīts ar ĪMG reklāmiņas filmēšanu - tas bija mūsu pirmais kopīgais projekts, pēc kura arī sākām draudzēties. Arī šobrīd strādājam - filmējam un montējam - kopā. Dievs mums deva viens otru un mēs ticam un redzam, kā Viņš turpina gādāt par mums ik dienu arī visos citos veidos!

Ulvis

Ulvis

Mani sauc Ulvis. Man ļoti patīk braukt ar snovbordu, siltajā gada laikā patīk braukt ar kalnu velosipēdu, skriet, spēlēt futbolu un florbolu. Piedalos arī sacensībās. Bet vēl vairāk par to man patīk strādāt ar jauniešiem, īpaši zēniem. Ļoti gribu redzēt jaunos džekus izaugam par labiem vīriem un krietniem tēviem. Esmu ar Dieva palīdzību pārvarējis smagu atkarību no pornogrāfijas, kas mani mocīja kopš laika, kad mācījos trešajā klasē. Tagad es ļoti vēlos palīdzēt arī citiem cīņā ar to. ĪMG kalpoju gan kā lektors, gan kā padomdevējs, gan arī kā draugs. Jā, un es gaidu. Bet, kad ir vajadzīgs - cenšos iet un rīkoties!

Anna

Anna

Es savu kalpošanu IMG jau iztēlojos krietnu laiciņu atpakaļ, kad Dievs mani uzrunāja klausoties "Kāpēc gaidīt?" radio raidījumus Latvijas Kristīgajā Radio. Tas sakrita ar lielu pavērsienu manā dzīvē, un vēsts, ko dzirdēju šajos raidījumos, tikai apliecināja, ka ir laiks spert soļus tālāk attiecībās ar Dievu. Kopš tā laika, Dievs mani ir vedis pamazām pretī ciešākām un skaistākām attiecībām ar Jēzu. Un nekā svarīgāka par to nav! ĪMG darbošos palīdzot organizatoriskajās lietās.

Ineta

Ineta

Dievs man dāvājis dažādus radošus talantus- jau pāris gadus lielu prieku sagādā fotografēšana. Viena no brīnišķīgākajām dāvanām manā dzīvē ir mans vīrs un mūsu abi bērni- viņi ir mūsu lielākais prieks, darbs un izaicinājums. Esmu pārliecināta, ka pēc viņu izaudzināšanas mēs varēsim strādāt kā diplomāti :)

ĪMG es esmu meitene, kurai pienāk vēstules ar jūsu jautājumiem. Lūgšu Dievam pēc īstajiem vārdiem un atbildēšu no sirds!

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.