Vēlies palīdzēt, atbalstīt vai iesaistīties?

Mēs būsim priecīgi par jebkādu Tavu palīdzību! Ja Tev sirdī ir vēlēšanās kaut kādā veidā atbalstīt IMG kustību Latvijā, tad šeit būs 3 iespējas:

1. Tu vari par mums aizlūgt. Tavas lūgšanas tiešām var daudz ko dot! Lūdz, lai Dievs mūs vada, lai Dievs svētī tos jauniešus, kuri ir pieņēmuši IMG solījumu. Lūdz par aizsardzību IMG komandai, par IMG kustības attīstību - lai aizvien vairāk jauniešu izvēlētos dzīvot svētu un šķīstu dzīvi. Būsim ļoti, ļoti pateicīgi par Tavām aizlūgšanām!

2. Tev patīk runāties ar cilvēkiem? Tev nav problēmu stāvēt publikas priekšā? Tu arī vēlētos stāstīt jauniešiem par to, kādēļ ir vērts gaidīt? Tu būtu ar mieru ceļot un pavadīt piektdienas vakaru vai sestdienu kādā citā draudzē? Ja jā, tad mēs Tev piedāvājam kļūt par vienu no IMG komandas! Lai uzzinātu par šo iespēju ko vairāk, raksti - info [at] istamilestibagaida.lv  

3. Vēl ir iespēja atbalstīt mūs finansiāli. Ir ļoti daudz ideju un domu, kā vēl vairāk attīstīt un paplašināt IMG darbību Latvijā, bet tam visam ir nepieciešami finansiāli līdzekļi. Būsim ļoti pateicīgi par katru ziedoto latu un santīmu!

Tavu ziedojumu ļoti gaidīsim uz:
Saņēmējs: Biedrība “Īsta Mīlestība Gaida”
Reģ. Nr.: LV40008107510
Banka: Swedbank
Konts: LV20HABA0551014998767

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.