Interesanta literatūra

Kristīne Zonne "12 dzīves stāsti. Dievs ir uzticams."

Uz grāmatas vāka redzamās lietus lāses simbolizē 12 sieviešu dzīvesstāstus. daži no tiem ir ļoti smagi, netrūkst ciešanu un asaru, citi liekas vieglāki. Taču tie visi liecina par vienu -  Dieva mīlestības un žēlastības klātbūtni ikvienas sievietes dzīvē, vai ejot cauri bēdu un tumsas ielejai, kāpjot ticības kalnā vai meklējot cerību un ilgojoties pēc mīlestības. 
Kristīne Zonne ir Rīgas Mateja draudzes locekle, precējusies 20 gadus un audzina divus bērnus. Viņai ir juristes un politoloģes izglītība. Kristīnei vienmēr ir bijis aicinājums kalpot draudzē.10 gadus viņa apmeklēja vecus cilvēkus Veco ļaužu pansionātā, pēc tam vairāk nekā 12 gadus ir rīkojusi un vadījusi Bībeles stundas sievietēm, seminārus un evaņģelizācijas pasākumus gan savā draudzē, gan ārpus tās. Viņas sirds īpaši deg par Latvijas sievietēm.

 

K. un Dž. Vollaton „Morālā Revolūcija. Kaila patiesība par attiecībām.” (2011. g.) (www.sexualrevolution.lv)

„Dziļi intīms, patiess un radikāls skatījums uz seksualitāti 21. gadsimtā. Šajā grāmatā atradīsiet pārsteidzošus stāstus par mīlestību, kas palīdz izdzīvot un atrast sevi, seksa un nevainības vērtību. Tā liks celties tiem, kas attiecību kaujas lauku pametuši kā zaudētāji un atjaunos ticību tiem, kas vēl joprojām stāv malā un baidās spert soli.
Postmodernajā popkultūras un seksa kulta gadsimtā šī ir vēsts, kas izdarīs apvērsumu mūsu nogurušajos prātos un aizdedzinās ticību vēstij par seksualitāti, kas ir brīva no perversijas visatļautības zīmoga un reliģiozu aizspriedumu važām. Īpašs ieguvums šī grāmata būs gan tiem, kas tikko apzinājušies savu seksualitāti un uzdod pirmos jautājumus, gan tiem, kas gadiem vēl aizvien meklē pareizās atbildes. Grāmatas autori iedvesmojuši tūkstošiem lasītāju visā pasaulē palūkoties uz seksualitāti daudz dziļāk, kā par to pierasts skaļi runāt.”

 

Džo Vaits „Patiesa sajūsma” (2004. g.)

„Elīza - Mūsdienās, kad vairs nepastāv gandrīz nekādi ierobežojumi starp aizliegto un atļauto, starp labo un ļauno, ir labi, ka kāds tev atgādina, ka ne viss, ko tu vari izdarīt, nes tev laimi un brīvības sajūtu. Šī grāmata ļoti labi parāda daudzu lietu patieso būtību un ļauj vieglāk pārdzīvot šo "trako pusaudžu vecumu". Tā ir atslēga uz laimīgu, piepildītu, un, galvenais, Dieva svētītu dzīvi. Iesaku to izlasīt ikvienam.
Reinis - Tiešām laba grāmata, kuru es ieteiktu izlasīt ikvienam jaunietim un pusaudzim. Nekad nav par vēlu uzzināt, kādas Dievs ir vēlējies redzēt attiecības starp meiteni un zēnu, un mainīt tās. Iesaku šo grāmatu lietot jauniešu darba vadītājiem un nometņu organizētājiem.
Tēmas - Mozaīkas gabaliņi. Lielas cerības. Tāds kā tu. Plāns dzīvei. Mīlestība nav deviņu burtu vārds. Kad ir par tālu. Tas ir tavs aicinājums. Dzert vai nedzert. Kas ir tavās domās. Strīdīgi jautājumi. Novele "Kroņa cienīgs karalis". Ideāls viesis. Sāc garīgi augt. Personiska konstitūcija. Vislielākā dāvana.”

 

Ksaverijs Knocs „Sekss, kādu nevarat iedomāties. Laulātajiem, kuri mīl Dievu.” (2010. g.)

„Grāmata nav zinātnisks pētījums, un to var uzskatīt gan par garīgās dzīves rokasgrāmatu laulībā, gan par uzmundrinošu un mierīgu sarunu. To rosina autors, kurš, pazīstot daudzu laulāto sāpes un traģēdiju, cenšas skaidrot sarežģītus jautājumus un ir pārliecināts, ka ir iespējams rast veidu, kā savienot slavu Dievam un cilvēka sirdsmieru, rodot ceļu uz laimi. Tā var lieliski palīdzēt, stiprinot un pilnveidojot laulības saites, kuras seksualitātē rod mīlestības īpašo izpausmi. Lasiet šo grāmatu un baudiet, cik skaists un garīgi piepildīts var būt sekss!”

 

Rendijs Elkorns. „Tikumības princips”  (2009.g.)

„Daži cilvēki ir pārstājuši censties, lai saglabātu nevainību. Daļa to nav pat mēģinājuši darīt. 
Daudzu pieprasītu grāmatu autors Rendijs Elkorns parāda, kāpēc mūsdienu izlaidīgajā kultūrā likmes ir tik augstas un ko mēs varam darīt, lai piedzīvotu tikumības sniegto brīvību. Netiklība vienmēr ir graujoša: šķīstība ved uz augstāku baudījumu. Izvēlies gudri. Lai šī pārsteidzošā grāmata, kas domāta kā jauniem, tā veciem, precētiem un neprecētiem, palīdz tev palikt uz patiesa prieka takas.”

 

Kolins Lembs „Priecājos, ka esmu tevi apprecējis” (2007.g.)

„Mūsu dzīvē nav izšķirošāka soļa par laulību. Tā ir solis pretim dziļam piepildījumam jeb vilšanās pilnai dzīvei. 
Lasot šo grāmatu, uzzināsiet Dieva nodomu laulībai un kas ir kristīga ģimenes dzīve. Vairākās nodaļās aplūkota sievas un vīra loma ģimenē un savstarpējās attiecības laulībā. Kā labas, praktiskas un veselīgas attiecības sadzīvē radīs labas, veselīgas attiecības seksā. Un kā tās kopā veidos tādas laulības attiecības, kas pagodina Dievu.”

 

Gerijs Čepmens „Kaut es to būtu zinājis pirms kāzām!” (2014.g.)

„Laulība no mums prasa lielu ieguldījumu, bet, pienācīgi tai gatavojoties, paši būsim ieguvēji. Neatkarīgi no tā, vai šobrīd esat viens vai romantiskās attiecībās, šī grāmata var kļūt par jūsu ceļvedi attiecībās un palīdzēt saprast, vai esat gatavs precēties un kad. Ja esat saderinājušies vai neilgi precējušies, tā palīdzēs jums pārbaudīt jūsu attiecību pamatu un iegūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai veidotu veiksmīgu laulību.”

 

Džons Eldredžs „Mežonīgā sirds” (2014.g.)

„Katrs vīrietis reiz bijis zēns. Katram mazam zēnam ir savi sapņi, lieli sapņi: kļūt par drosminieku, sakaut sliktos puišus,veikt riskantus varoņdarbus un izglābt nelaimē nonākušu princesi. Arī katrai meitenei ir savi sapņi: lai princis nāktu un viņu izglābtu, un iesaistītu izcilā piedzīvojumā, zinādams, ka viņa ir skaistule. Džons Eldredžs ir pārskatījis un pilnveidojis savu vislabāk pārdoto, slaveno kristīgās klasikas grāmatu „Mežonīgā sirds” un tajā aicina vīriešus atklāt savu vīrišķo sirdi, kas veidota pēc aizraujoša Dieva attēla. Un viņš aicina sievietes atklāt vīrieša dvēseles noslēpumu un gūt baudu un prieku no spēka un nevaldāmības, kuru sniegšanai vīrieši ir radīti.”

 

Grāmatu veikali: www.manna.lv, www.ihtis.lv un www.amnis.lv

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.