Tīrs & Brīvs

Šķīstība nav tas, ko Tu dari, tas apzīmē to, kas Tu esi! Turēt sevi tīru - tā nav tikai nodošanās un gredzena valkāšana, tas pārveido Tavu dzīves veidu. Tev ir jātur tīru prātu, ķermeni un dvēseli. Tas nozīmē paturēt sevi tīru visā, ko Tu dari, domā un saki. Padomā par to! Kā Tev šķiet - vai esi šķīsts Dieva acīs?”Mīlestība nav kas tāds, ko Tu noķer kā gripu, Mīlestība ir dārzs. Tas aug lēni, un tam ir nepieciešama īpaša kopšana. Īsta mīlestība, patiesa mīlestība, kādu māca Dievs, prasīs Tev laiku, laiku un vēl vairāk laika. Tāpēc esi lēnprātīgs.”

Dausons Makalisters

 

Bībelē teikts: “Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu. Mīlestība nekad nebeidzas.”

1. Korintiešiem 13 : 4 - 8

 

Nevainība - 
Tas ir aptuveni tā, it kā Tu iedotu kādam cilvēkam miljons dolāru un tad vēlāk atklātu, ka Tu to esi iedevis nepareizajam cilvēkam. Bet nu viņš jau ir prom, un Tava nauda līdz ar viņu. Pazudis uz visiem laikiem. Tev tās vairs nav. Un tas cilvēks, kuram vajadzēja to saņemt, vairs nekad to nesaņems.

Kevins Lemans

 

Bībelē teikts: "Sargaities no netiklības! Katrs cits grēks, ko cilvēks dara, paliek ārpus miesas, bet, kas netiklības grēku dara, grēko pie savas paša miesas. Jeb vai jūs nezināt, ka jūsu miesa ir Svētā Gara mājoklis, kas ir jūsos un ko jūs esat saņēmuši no Dieva, un ka jūs nepiederat sev pašiem? Jo jūs esat dārgi atpirkti. Tad nu pagodiniet Dievu ar savu miesu!"

1. Korintiešiem 6 : 18 - 20

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.