Laulāto kurss

laulatie_620_x_393.jpg

Vai esat laulāti vai ilgāku laiku dzīvojat kopā? Jūs vēlaties uzlabot savas attiecības? Ja jūs atbildiet ar „Jā” uz jebkuru no šiem jautājumiem, tad Laulāto kurss ir domāts jums!

Nākamais Ģertrūdes Laulāto kurss sāksies 2014. gada 8. oktobrī un notiks trešdienās, plkst. 19.00 – 21.30 Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā, Lutera zālē (pagrabstāvā, ieeja no baznīcas kreisās puses).

Pieteikšanās dalībai kursā – aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.

Kas ir laulāto kurss?

Tie ir septiņi vakari jaukā atmosfērā. Divatā pie romantiska galdiņa jūs baudīsiet uzkodas, klausīsieties praktiskas uzrunas un pārrunāsiet tās divatā. Kursa laikā nav grupu darba un jums nebūs jādalās savā pieredzē ne ar vienu citu kā tikai ar savu laulāto.

Laulāto kurss ir paredzēts ikvienam pārim – vienalga, vai esat kopā vienu vai sešdesmit vienu gadu, vienalga, vai jums ir stipra ģimene vai arī cīnāties par tādu. Arī tad, ja jūsu laulība ir ļoti veiksmīga, kurss jums palīdzēs nostiprināt jūsu labos ieradumus.

Kurss notiek septiņu trešdienas vakaru garumā. Vakars sākas 19.00 un beidzas 21.30. Kursu vada Krists un Linda Kalniņi, Rinalds un Ieva Granti, Ivars un Arta Ciši. Kursa uzrunas saka gan viņi, gan vēl kādi pāri.

Maksa dalībai kursā katram pārim: EUR 70. Šajās izmaksās iekļauti ar kursu saistītie izdevumi – septiņas maltītes, kursa rokasgrāmatas un “Grāmata laulātajiem”, pāra dalība kursa noslēguma svinībās, kā arī ar kursa administrēšanu, organizēšanu un telpu izmantošanu saistītie izdevumi. Samaksu iespējams veikt, norēķinoties vairākās daļās.

Kontaktinformācija jautājumu gadījumā: laulatokurss@gertrude.lv

Avots: gertrude.lv

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.