„Svaiga gaisa malks manā seksa piesmakušajā dzīvē“

Svaigs gaiss

Gribēju pateikt milzīgu PALDIES par lekcijām, ko var atrast YouTube, gan ĪMG lapā. Kā naglai uz galvas, tas ir tas, ko zemapziņā jutu, bet nekad nemācēju noformulēt vārdiem.

Patiešām Dievs darbojas! Pirms pāris dienām un arī agrāk lūdzu Viņam: „Kungs, maini manu dzīvi , es vairs negribu gulēt pa labi un pa kreisi, melot, gulēt ar vairākām, čekot porno, masturbēt utt. Es gribu sievu, ģimeni, bērnus!“

Nu lūk, es tā lūdzu, bet pats domāju - man taču pašam arī kaut kas jādara, nevar tik visu Dievam uzgrūzt, bet pats turpināt veco dzīvi.

IMG lekcijas man atnāca kā svaiga gaisa malks manā seksa piesmakušajā dzīvē, kurā sen vairs nav vietas mīlestībai, jo ir taču jāguļ pa labi pa kreisi! Un es visu laiku domāju, kāpēc jūtos tik nelaimīgs!

Apzinājos, es taču nekad ne pret vienu savu meiteni neesmu bijis godīgs, esmu tam bijis par gļēvu! Esmu solījis laulību, ka mums viss būs, ka tevi mīlēšu un tamlīdzigi, bet patiesībā esmu domājis tikai par vienu - kā atrāk pārgulēt! Un tas ir pilnīgs sviests - es dusmojos uz Dievu, ka man jau kopš 2007. gada nav mīlestības, un pat nezinu, vai tad bija, bet pats visu laiku koncentrējos uz sievietes ķermeni. Cēlu māju sākot ar jumtu jeb Erosu, un protams tā vienmēr sabruka!

Tagad zinu un ceru, ka Dievs dos man spēku, jo šobrīd man tas izklausās pilnīgs kosmoss, ka vēlos, lai ar sievieti, kuru jutīšu kā savu sievu, man nebūtu mīlēšanās līdz kāzām. Vēlos iesaistīties visās IMG aktivitātēs!

Lai Kungs dod spēku Jums turpināt šo misiju, ziniet, tas ir svētīgi un augļi ir, bija un būs!

Cieņā, Kaspars (34)

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.