Slavenības tic īstai mīlestībai

 

Šobrīd visā pasaulē ir parakstītas vairāk kā 3 miljoni apsolījuma kartītes. Latvijā jau vairāk kā 5 000. Cilvēki, kuri nolēmuši gaidīt savu īsto un vienīgo ir dažādu tautību, vecumu un profesiju. Viņu vidū ir arī daudz sabiedrībā pazīstamu cilvēku. Šoreiz aptaujājām dažas Latvijas un ārzemju slavenības, lai noskaidrotu, kāpēc ir vērts gaidīt īsto un vienīgo.

 LatvijāGoran Gora
, mūziķis:
"Īstā mīlestība gaida. Tā sagaida, kad tu esi tai gatavs. Un nav runa par fizisko gatavību vai pieredzi, jo mīlestība nav tikai seksuālas attiecības - tā ir vēlēšanās ar kādu dalīties. Un tas, ka tava seksuālā pieredze ir sākusies agrā jaunībā nebūt nenozīmē, ka īstā mīlestība atnāks ātrāk. Es pat teiktu, ka ir otrādāk - jo ilgāk tu gaidi, jo lielāka iespēja, ka brīdī, kad mīlestība tevi atradīs, tu būsi tai pa īstam gatavs un to novērtēsi."

 Daniels Leškevičs
, TV šova OKartes Skatuve dalībnieks:
"Es arī uzskatu, ka pastāv īsta mīlestība un ka ir vērts gaidīt. Man kā mūziķim daudz meitenes raksta sms un vēstules portālos. Bet jau no 14 gadu vecuma es pieņēmu sirdī lēmumu, kā būšū jaunietis, kas sagaidīs savu īsto meiteni. IMG gredzenu nēsaju jau sešus gadus."

 

 


DJ Wiesys
, radio un TV reklāmu balss, dīdžejs un producents:
 "Man jau kopš bērnības ir licies, ka gaidīt līdz kāzām ir normāli un pareizi. Protams, pa vidam ir arī bijušas kādas šaubas, vai tiešām gaidīt, bet šobrīd es varu teikt pilnīgi droši - jā tiešām gaidīt. Es vēlos, lai man būtu laimīga ģimene un ticu, ka man būs pati labākā un foršākā sieva pasaulē, kuras dēļ noteikti ir vērts gaidīt. It sevišķi puišus es aicinātu padomāt: "Vai Tu vēlētos tagad un uzreiz izbraukt ar 2009. gada Ford (labākajā gadījumā), kas iespējams nav tik slikti, taču palaist garām vienīgo iespēju vizināties 2011. gada Porsche? IMG gredzens man gan nav, bet derētu iegādāties :) "

 

Ārzemēs
Selena Gomeza
, aktrise un dziedātāja:
„Es teicu: „Tēti, es vēlos šķīstības gredzenu!” Viņš devās uz baznīcu, lai to svētītu. Viņš lepojas ar to, ka varu būt piemērs citiem jauniešiem. Esmu apsolījusi sev, ģimenei un Dievam gaidīt, un es savu solījumu turēšu.”

 

 Kakā
, viens no pasaules labākajiem futbolistiem
, atzinis, ka apprecējās ar savu sievu, kad viņi bija nevainīgi. Futbolists ir jau sen pazīstams ar savu publisko kristīgo nostāju, nekautrējoties nēsāt krekliņus, kas pauž ticību Jēzum Kristum. “Bībele māca, ka īsta mīlestība gaida līdz laulībām,” par savu dzīvi stāsta brazīlietis. “Ja mūsu dzīve šobrīd ir tik brīnišķīga, tad es domāju, ka tas ir tāpēc, ka mēs gaidījām.”

 

 


Līza Kudrova
, seriāla „Draugi” zvaigzne
, savu nevainību zaudēja 31 gadu vecumā, kad apprecējās ar savu vīru Maiklu Sternu. „Mana nevainība bija kaut kas tāds, ko es uzskatīju par pārak dārgu, lai to vienkārši atdotu.” 

 

 

 


Džordina Spārksa
, dziedātāja:
"Mani vecāki iedeva man šķīstības gredzenu un runāja ar mani par gaidīšanu ar seksuālām attiecībām līdz laulībām. Tā nebija uzspiešana, tas vienkārši ir loģiski. Tas būs tik forši, kad varēšu patiekt savam vīram, ka gaidīju viņu visu savu dzīvi.”

 

 

Autors: Leida Ozoliņa

Avoti: Lifesite.net, Purityringsonline.com, Glamourvanity.com

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.