Puisis un meitene – kāda atšķirība?

Kad mēs paskatāmies uz puisi un meiteni, uzreiz var redzēt ārējā izskata atšķirību. Tomēr, lai arī atšķirīgi, tie abi ir radīti pēc Dieva līdzības. Bībelē 1. Mozus grāmatas pirmajā nodaļā teikts: „Un Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla Viņš to radīja, vīrieti un sievieti Viņš radīja.”

Tātad – abi līdzīgi Dievam. Bieži vien, kad puiši pavada laiku ar meitenēm un otrādi, viņi sagaida, lai pretējā dzimuma pārstāvja domāšanas veids būtu tāds pats kā viņu. Bet atcerieties – puišu un meiteņu domāšanas veids atšķiras!

Kā? Vīrietim ir seksuālā un garīgā dimensija, bet sievietei – tikai garīgā. Tikai nepārprotiet – abi ir seksuālas būtnes un seksualitāte ir dāvana, par ko nav jākaunas. Tomēr lielākā daļa meiteņu pat nevar iedomāties, cik spēcīgs ir vīrieša seksuālais impulss.

Sievietes ir vairāk emocionālas, bet vīrieši vairāk uztver ar acīm. Piemēram, ja tagad telpā ienāktu pusplika meitene – puiši sarosītos un domātu – o, cik īsi svārki! Bet, ja telpā ienāktu puspliks vīrietis – meitenes domātu – kas viņš dīvains? Ārā vēl ir ziema!

Vai redzi atšķirību?

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.