Pieejams pirmais singls no izlases "Sirdspuksti '12"

the_day2.jpg

No šodienas, 29. maija DJ Wiesys dziesmu The Day iespējams iegādāties Maranatha Music interneta mūzikas veikalā. Dziesma šajā vasarā kopā ar citu latviešu mūziķu - Goran Gora, Jorspeis, Dace Kaša, MyRadiantU, Ieva Marta un citu dziesmām tiks izdota albumā "Sirdspuksti '12".

DJ Wiesys jeb Viesturs Knopkens šo dziesmu nolēmis veltīt savai īstajai un vienīgajai, kuru viņš vēl nemaz nav saticis, vai arī, kā viņš pats saka, varbūt vēl nav sapratis, ka ir saticis. Dziesmas nosaukums The Day (latviski Diena) izvēlēts tādēļ, ka Viesturs tic, ka viena diena ar viņa īsto un vienīgo būs labāka kā daudz citas bez viņas. Dziesma ieturēta vasarīgajā "Beach House" stilā un arī lietainās vasaras dienās, Viestura prāt, palīdzēs Tev radīt saulaināku noskaņojumu.

Albumā "Sirdspuksti '12" būs apkopoti 11 latviešu mūziķu, kuri atbalsta Īsta Mīlestība Gaida idejas, oriģināl dziesmu koncertieraksti. Albuma ieraksts notika šī gada 22. aprīlī Rīgā, Jauniešu klubā “Melnā aita” koncerta "Sirdspuksti '12" laikā. Albums būs pieejams CD formātā, kā arī lejupielādējams internetā MP3 formātā. Tā izdošana plānota šovasar - 1. augustā.

Fotogrāfijas no koncerta "Sirdspuksti '12" vari aplūkot šeit, bet dziesmu The Day iegādāties iespējams šeit.

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.