Pasaules slavenais futbolists Dāvids Luiš (David Luiz) gaida līdz kāzām.

avots: http://nigerianecho.com/

Spilgtākais vārds Brazīlijas futbola izlases spēlētāju rindās 2014. gada Pasaules Kausa izcīņas laikā gan laukumā, gan ārpus tā - aizsargs Dāvids Luiš. Viņš kļuva par interneta sensāciju un iekļuva daudzos asprātīgos un ne tik asprātīgos video. Tāpat aizsargs iekaroja daudzu fanu sirdis.

Bet ne tik daudzi zina to, ka Dāvids Luiš ir attiecībās ar meiteni no Portugāles – Sāru Madeiru, un ir iesaistījies evaņģēliskā kustībā – “Es izvēlos gaidīt”, kuras galvenā ideja ir – sekss pēc laulībām.

Mācītājs, kurš aizsāka šo kustību, Nelsons Juniors, pagājušajā mēnesī sniedza interviju mājas lapā “Placar”, kurā paskaidroja kustības mērķi. ““Es izvēlējos gaidīt” nav tikai nevainības slavināšanas kampaņa, bet drīzāk nevainības saglabāšanas kampaņa. Dāvida pievienošanās kustībai notika ļoti diskrēti, jo tieši tādu attieksmi viņš saglabā pret visu, kas skar viņa personīgo dzīvi. Tas nenozīmē, ka viņš ir vai nav nevainīgs. Tas nozīmē, ka viņš ir nolēmis uzsākt seksuālas attiecības ar savu draudzeni vienīgi pēc kāzām.”

Nevainīgs vai tomēr nē, ar labā puiša slavu, jautrs un ar sev vien raksturīgu stilu, labu spēli laukumā, šķiet, ka Dāvids Luiš iet Kaká pēdās, kurš arī ir ļoti reliģiozs un pirms vairākiem gadiem kļuva par daudzu meiteņu “princi baltā zirgā”.

Avots: www.diarioonline.com.br

Tulkoja: Zanda Bomfina-Oliveira da Silva

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.