Nevaru viņu aizmirst. Vai tā ir mīlestība?

Kaspars Ozoliņš
"Sveiki, mani sauc Andris. Man ir 16 gadi. Vasarā biju nometnē, kurā ar draugiem kādā vakarā gājām pastaigāties, un tad pretī nāca viņa. Iepazināmies un nākamajā dienā pavadījām kopā daudz laika, apskāvāmies, viņa man deva bučas uz vaiga utt. Vakarā mēs stāvējām apskāvušies, negribējām laist viens otru prom, un tad viņa aizgāja. Nākamajā dienā vairs nerunāja ar mani, ignorēja. Aizbraucu mājās. Ir pagājis pus gads, nevaru aizmirst viņu, viss apkārtējais liek domāt tieši par viņu. Ko man darīt? Tā ir mīlestība? Kā aizmirst viņu?"


Atbild biedrības Īsta Mīlestība Gaida lektors Kaspars Ozoliņš (attēlā).

 

 

Sveiks, Andri!

Ja Tev pret šo meiteni ir tik spēcīgas jūtas, Tev noteikti jābrauc ciemos pie viņas un jāmēģina vēlreiz sadraudzēties. Ko Tu vari zaudēt? Neko. Ja viņa Tevi atkal atraidīs, tad Tev būs skaidrs, ka nekas nesanāks. Dažas meitenes pašas nezina, ko grib. Vēlreiz piedāvājot savu draudzību, Tu viņai liksi padomāt, vai Tu viņai patīc vai nē. Protams, viņa var Tevi izsmiet, bet, ja nu viņa tomēr pārdomā? Šajā gadījumā pastāv arī risks, ka viņa ar Tevi var sākt draudzēties aiz žēluma. Bet, ja Tu turēsi acis vaļā, tad agrāk vai vēlāk to pamanīsi un pats varēsi pieņemt lēmumu.

Ja tomēr jūsu draudzība nesanāks, Tev jālūdz Dievam palīdzība viņu aizmirst. Viens no iemesliem, kāpēc Tu visur redzi viņu, ir vēlme būt labās un romantiskās attiecībās ar meiteni (visi to vēlas). Tā kā pieļauju, ka viņa ir līdz šim tava vienīgā nopietnā draudzība vai mīlestība, Tu visu salīdzini pēc vienas mērauklas. Jebkurā gadījumā Tev ir jāatsakās no seksa līdz kāzām, ja vēlies saprast, vai viņa ir tā īstā, ar ko varētu nodzīvot kopā visu mūžu. Ja Tu iekarotu viņas sirdi un jūs pārgulētu, bet vēlāk viņa Tevi pamestu, tad Tavas sirdssāpes būtu daudz lielākas, nekā tās ir tagad. Tas var beigties ar to, ka ilgi nevarēsi atgūties un vairs nekad nespēsi tā īsti ticēt mīlestībai. Tāpēc novēlu būt uzmanīgam, bet drosmīgam un doties ciemos pie savas lielās simpātijas.

Lai izdodas!

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.