Kaspars Ozoliņš: Īsta mīlestība gaida līdz kāzām

Kaspars Ozoliņš

Puisis meklē meiteni, meitene – puisi. Jo cilvēks nevar dzīvot viens. Saruna ar organizācijas "Īsta mīlestība gaida" lektoru Kasparu Ozoliņu.

Autors: Rasma Rudzāte
Avots: www.aprinkis.lv


Piedod, dārgā!

Ja meitene iet pa ielu ar puskailām krūtīm, visi vīrieši skatās uz viņu. Meitene domā – ja skatās, tad mīl. Patiešām mīl – bet krūtis, ne meiteni. Puisis to spēj sadalīt. Ieraudzījis skaistas krūtis, viņš nofiksējies uz tām, un par tām vien domā. Un tad, ja izdodas meiteni pierunāt, pārguļ. Ja puisis pārguļ ar meiteni, viņš viņu mīl. Bez ierunām. Uz kādu laiku. Sekss ir tik spēcīgs! Būt kailam kopā ar meiteni, savienoties ar viņu, puisim ir tādas emocijas! Viņš mīl, protams, ka viņš mīl! Meitenes krūtis ir tik skaistas, tik saldas! Nu kā var nemīlēt kailas, skaistas krūtis? Pēc kāda laika izrādās, ka meitenes draudzenei arī ir skaistas krūtis. Piedod, dārgā! Tavas krūtis paliek vecākas, laiks jaunai versijai. Un meitene daļēji pati ir vainīga. Neģērbies puspliki, jo tas puišus pievelk. Un neguli.

"Bet kā var negulēt?" jautā meitene. Ja negulēs, tad jau neviens ar mani neies. Un tā arī ir. Ja puisim paprasa, cik ilgi tu draudzētos ar meiteni, zinot, ka ar viņu nebūs seksa, viņš parasti atbild ar pretjautājumu: "Kāpēc man ar viņu draudzēties?" Ja puisim pajautā, ar cik meitenēm viņš plāno pārgulēt, viņš domīgi parausta plecus: "Nu kurš tad skaita... ar piecām, desmit, piecpadsmit ..." Bet, uz jautājumu: "Ar cik meitenēm tu plāno apprecēties?" atbilde ir momentā: "Ar vienu!" Un cik tu gribētu, lai ar meiteni bijuši pirms tevis? "Neviens!"


Lai pārgulētu, tie ir stulbi jautājumi

Vīrs grib, lai meitene ir nevainīga. Bet citi vēlas viņu ievilkt gultā, jo viņai ir skaistas krūtis. Un meitenei ir jāizvēlas, ko vēlas – būt kārtējai vai vienīgajai. Tas ir pavisam vienkārši.

Protams, ja kāds uzzinās, ka meitene nepārguļ līdz kāzām, viņš saķers galvu: "Ārprāts! Nabadzīte! Tu nevienam neesi vajadzīga!" Tiesa, izņemot vienu, kuram būsi vajadzīga visu mūžu.

Lai ar meiteni pārgulētu, puisim pietiek, ka viņa staigā ar pusplikām krūtīm un ir foršiņa. Bet, lai viņš meiteni apprecētu un viņa dzemdētu puiša bērnus, viņš gribēs uzzināt, kas ir viņa pati. Vai viņa ir latviete? Kam viņa tic? Vai pīpē? Vai iedzer? Varbūt arī zālīti lieto? Lai pārgulētu, tie ir stulbi jautājumi. Puisis uzskata: "Manai sievai jābūt kārtīgai, apzinīgai, gudrai, mīļai, jo viņa dzemdēs manus bērnus." Bērni ir rādītājs.

Pārgulēt var ar jebkuru. Vienreiz blondīne, otrreiz brunete. Ar lielām krūtīm, ar mazām krūtīm. Garā kājām un slaidu augumu, maza un apaļa. Galvenais, lai ir pārmaiņas, jo tad ir jautrāka dzīve. Bet, kad puisim pajautā, kādu meiteni viņš vēlas apprecēt, atbilde ir: "To, kurai varēšu pilnībā uzticēties!"


Nepārgulēt ir pārbaudījums

Seksam puisis ir gatavs, tiklīdz ierauga plikas kūtis. Instinkts nostrādā automātiski. Bet, lai meiteni apprecētu, vajag tikt skaidrībā, vai viņš ar šo metieni ir gatavs pavadīt visu savu atlikušo dzīvi. Vīrieša solījums ir vīrišķības apliecinājums. Tāpēc tas ir ļoti nopietni, ja puisis saka: "Es tevi precēšu! Tu būsi manu bērnu māte!" Ja vīrietis lauž solījumu, viņš jau no puikas gadiem zina, ka dabūs pa purnu – no sevis, no mammas, no Dieva, no sabiedrības.

Lai puisis meitenei varētu solīt viņu apprecēt, viņam ir jātiek skaidrībā, vai viņš spēs turēt savu solījumu, lai kas arī notiktu. Ja meitenes mātei bērna dēļ no kaut kā ir jāatsakās, viņa izdarīs visu, kas viņas spēkos. Lai uzzinātu, vai to spēs arī puisis, ir jādod iespēja to pierādīt. Atteikties no seksa līdz kāzām vīrietim ir vislielākais pārbaudījums. Nav nekā grūtāka! Ja viņš to var izturēt, viņš meiteni mīl tikpat ļoti kā mamma. Tāpēc vīrietis nedrīkst gulēt līdz kāzām, tas viņam ir pārbaudījums.

Puisim ir seksuālā un garīgā dimensija. Meitenei – tikai garīgā dimensija. Viņa seksu un puisi neatdala, viņai sekss un puisis ir viens. Un meitenei ir dabas dota spēja pielāgoties puisim. Tāpēc, ja viņa ļaujas puisim un piekrīt seksam, viņa to uztver kā mīlestības apliecinājumu ne tikai no savas, bet arī puiša puses.


Vispirms solījums, pēc tam sekss

Sekss un mīlestība nav viens un tas pats. Sekss ir Dieva dāvana gan puisim, gan meitenei par patiesām, cieņas un mīlestības pilnām attiecībām. Tā dota ar noteikumu, ka šo dāvanu ir ļauts nobaudīt tikai pēc laulībām. Tāpēc, ka sievietei labs sekss ir tikai laulībā, jo, lai viņa spētu pilnībā atvērties, viņai ir vajadzīga absolūta drošības izjūta. 

Gredzens pirkstā ir tās apliecinājums. Un tad arī vīrietim agrāk vai vēlāk paveras iespēja izbaudīt orgasmu, kas paceļas līdz sirdij un smadzenēm – orgasmu, kas ir ekstāze garīgajā dimensijā, pēc kuras atkal un atkal ilgojamies visu mūžu.

Kaspars Ozoliņš ar ģimeni – sievu Leidu un meitiņu JasmīnuKaspars Ozoliņš ar ģimeni – sievu Leidu un meitiņu Jasmīnu

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.