"Kas ir Šis Bērns?" jaunās skaņās

Attēls no Creationswap.com

Viesturs Knopkens jeb DJ Wiesys šajā Ziemassvētku laikā piedāvā visiem kristīgās deju mūzikas cienītājiem jaunu dziesmu. Tā ir klasiskas Ziemassvētku dziesmas "Kas ir šis bērns?" remikss. Remikss veidots, šobrīd ar vien straujāku popularitāti gūstošajā, dubstep stilā.

Viesturs pats saka, ka tieši šo dziesmu izvēlējies remiksēt tādēļ, ka šī dziesma ir viņa draudzenes Ilzes mīļākā Ziemassvētku dziesma, kā arī tā ir ar patieso Ziemassvētku vēsti. "Katru gadu esmu vēlējies izveidot kādas Ziemassvētku dziesmas remiksu. Diemžēl iepriekš, galvenokārt laika trūkuma dēļ, tas bija izdevies tikai vienreiz - 2009. gadā, kad izveidoju dziesmas "Ak Tu priecīgā" remiksu, sadarbojoties ar man pazīstamu vokālisti Karīnu Auziņu. Šis, "Kas ir šis bērns", remikss ir instrumentāls un nedaudz citā, arī man vēl neierastā, taču šobrīd ļoti populārajā dubstep stilā. Esmu arī dzirdējis, ka kādi jaunieši ir teikuši, ka viņi klausītos kristīgo mūziku tad, ja tā būtu dubstep stilā. Un tāda tiešām ir - krisīgā mūzika šobrīd ir praktiski jebkurā stilā, un tagad būs vēl viens “kristīgais dubsteps”. Man pašam patīk un ceru, ka patiks arī klausītājiem."

Dziesma izlaista nesen nodibinātajā GodsDJs Records izdevniecībā, ASV. God's DJs (latviski Dieva Dīdžeji) kustība darbojas jau vairākus gadus. Tā apvieno kristīgās deju mūzikas izpildītājus un klausītājus no visas pasaules. Tāpat God's DJs ir arī arī sava interneta radiostacija - God's DJs Radio. Vairāk par šo kustību, radiostaciju un izdevniecību iespējams uzzināt mājas lapā www.godsdjs.com vai Facebook sociālajā tīklā www.facebook.com/Godsdjs.

Viesturs Knopkens jeb DJ Wiesys ir kristīgās mūzikas dīdžejs un producents, kurš, kā viņš pats saka, producē “stilīgu un modernu kristīgo mūziku”. Pamatā Wiesys producē kristīgo deju mūziku, kura šobrīd tiek izdota pasaules lielākajās kristīgās deju mūzikas izdevniecībās - GodsDJs Records, DeepLife Records un DeepSink Digital, kā arī atskaņota God’s DJs Radio un dažādās kristīgās deju mūzikas ballītēs. Pēdējā laikā Wiesys sadarbojas arī ar vairākiem pašmāju kristīgajiem izpildītājiem, producējot viņu oriģināl dziesmas vai remiksējot tās.

Dziesmu legāli lejupielādēt iespējams kristīgās deju mūzikas interneta veikalā Christian Dance Music Net - http://www.christiandancemusic.net/?wpsc-product=what-child-is-this

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.