Kā parādīt, ka esmu gatava attiecībām?

Kaspars Ozoliņš
"Sveiki! Kā padarīt zināmu to, ka esmu gatava attiecībām? Neviens puisis neko īpašu nedara un nesaka. Kā un kur pusaudzim labāk iepazīties?"


Atbild biedrības Īsta Mīlestība Gaida lektors Kaspars Ozoliņš (attēlā).


Sveika!

Mēs visi vienmēr un jebkurā dzīves situācijā esam gatavi labām attiecībām. Jautājums ir, -  vai ar konkrēto personu būs labas vai arī, gluži otrādi, sāpīgas attiecības. Tāpēc nav iespējams kaut kā īpaši parādīt, ka tu esi gatava attiecībām.  Es ieteiktu nemeklēt attiecības kā tādas, jo tev jau nevajag, lai visiem tu patīc, bet gan vienam – īstajam. Vai tu vēlies būt kopā ar savu īsto vai arī tu vienkārši vēlies citiem un sev parādīt, ka tev ir attiecības (nav svarīgi, ar ko, galvenais, ka ir) ? Ja skaties uz puisi un regulāri viņam uzsmaidi, bet viņš neizrāda interesi, tad tu viņu nesaisti.  Ja tu joprojām jūti savā sirdī, ka tev nepieciešams ar viņu iepazīties, nekautrējies pati pieiet viņam klāt un uzaicināt viņu uz tēju vai pastaigu. Ja viņš piekritīs, tad viņš ir bijis kautrīgs, bet, ja atteiksies, sakot, ka viņam nav laika, tad tu viņam nepatīc. Ja tu kautrējies pati iet klāt un iepazīties, tad nevajag to darīt. Visā, ko tu dari, tev jājūtas pārliecinātai, jo tavs īstais tevi pamanīs un iemīlēs tieši tādu, kāda tu esi – kautrīga, runīga, klusa, aktīva, droša vai arī citāda.

Es vēlos tevi apsveikt, ka līdz šim neviens puisis neko nav darījis. Tu tiki pasargāta no sliktām attiecībām. Kad satiksi savu īsto un foršo puisi, tad viss notiks dabiski. Vai tu viņu pamanīsi un uzrunāsi, vai arī viņš tevi pamanīs un uzrunās, tam nav nozīmes. Galvenais - esi pārliecināta par to, ka tavs īstais garām tev nepaies, ja vien tu pati neiesaistīsies attiecībās ar neīsto puisi. Tāda gadījumā tavs īstais var „paiet” tev garām, piemēram, iesaistoties attiecības ar citu meiteni, kas ir ļoti līdzīga tev, bet neesi tu. Vislabāk puišiem un meitenēm ir iepazīties uz planētas Zeme – visur, kur tu vēlies būt. Tu taču nezini, kur tev ir lemts satikt to īsto un foršo – Rīgā, skolā, darbā, kaimiņos, mežā, ekskursijā, Norvēģijā utt. Tāpēc vislabākais veids, kā iepazīties ar brīnišķīgu puisi ir Īsta Mīlestība Gaida veids.

Lai izdodas!

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.