Kā aizsākās ĪMG festivāls?

Jānis Grīnbergs

Pirmo reizi Īsta Mīlestība Gaida rīko festivālu Saldū. Tas ir kaut kas nebijis, bet  radies jau ilgu laiku atpakaļ. Pirms 11 gadiem Ogrē notika pirmais ĪMG salidojums. Nu ir pagājuši 10 gadi un notikuši 10 salidojumi Ogrē. Pienācis laiks pārmaiņām, tāpēc šogad tiekamies Saldū. Pirms pāris dienām saņēmām vēstuli no Jāņa Grīnberga – pirmā salidojuma organizatora:

"Sveiki IMG komanda!

Te jums raksta nu jau bijušais salidojuma vadītājs Ogrē.

Ja tā padomā, ir daudz laika pagājis kopš pirmā IMG salidojuma. Esmu sen jau svētīts ar brīnišķīgu sieviņu un trīs bērniem. Bet kā nāk pavasaris, tā domās atgriežos pie IMG. Un domāju - tas bija fantastisks laiks, kad vajadzēja visu uzticēt Dievam. Sākot ar salidojumu un beidzot ar dzīves draugu, kuru Dievs nez kāpēc man nedod...

Esmu patīkami pārsteigts, ka IMG darbs turpinās, neatkarīgi no vecajiem. Un pavisam citā Latvijas nostūrī un kvalitātē. Tā arī jābūt, ka jaunie pārņem un iet tālāk. Un dara to vēl labāk. Es ticu un redzu - jums sanāk labāk.

Es nezinu jūsu situāciju vai šaubas, bet gribēju tikai jūs iedrošināt, ka Dievs ir īpaši pagodinājies pie šiem salidojumiem Ogrē. Ir bijušas reizes, kad mūziķi, mācītāji un kalpotāji pieviļ. Nav bijušas piemērotas telpas, reklāmas un ēdināšanas, utt. Un pats galvenais,- nekad nebija naudas. Bet tad mēs – komanda- nācām kopā, lūdzām un Viņš atvēra savus logus un deva cik bija nepieciešams, tā, ka palika pāri pateicības pasākumam priekš kalpotājiem.

Tāpēc neesiet stresā par lietām, kuras ir Dieva rokās. Viss sakārtosies!
Esiet droši, nebīstieties! Ceriet uz Dievu, Viņš tad arī darīs. Tā ir svētīga kalpošana, nepagurstiet!
 
Lūgšu par jums!
Mīlestībā - Jānis Grīnbergs"

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.