ĪMG Īrijā

LELB Latviešu draudze Īrijā

Nav noslēpums, ka LELB Latviešu draudzei Īrijā ir piederīgi visa vecuma cilvēki, arī jaunieši. Tā nu ir sanācis, ka regulāras aktivitātes jauniešiem dažādu praktisku apsvērumu dēļ draudze nav varējusi rīkot, bet mēs kopīgi ceram, ka drīzumā tas varētu mainīties.

Tomēr 9. martā Laternu centrā, Dublinā notika kāds īpašs pasākums – jauniešu vakars “Un piepeši!”, kopā ar Ulvi Kravali no Latvijas. 

Ulvis, kurš Latvijā kalpo gan organizācijā “Īsta Mīlestība Gaida”, braukājot apkārt pa Latvijas skolām un runājot ar jauniešiem par seksualitāti un Dieva noliktām vērtībām, gan arī strādājot kā lektors Latvijas Krīzes Grūtniecības centrā, arī Dublinā uzrunāja sanākušos jauniešus par to, kāpēc gaidīt un seksu atstāt tikai laulībai, kādu ļaunumu nodara pornogrāfija, par daudziem no šiem jautājumiem runājot arī no savas pieredzes. Ulvis arī skaidroja, kas ietekmē jauniešu valodu, uzvedību un izskatu, ņemot vērāk, ka tā ir tikai “aisberga” redzamā daļa. Tāpēc saruna bija par garīgajām un fiziskajām vajadzībām, emocijām un vērtībām, kas nosaka identitāti. U.Kravalis runājot par identitāti: “Jūs esat piederīgi Dievam un Viņš jūs mīl – tas ir svarīgākais, pārējais ir detaļas.”

Kaut arī uzrunas tēmas bija ļoti nopietnas, pēcpusdiena pagāja ļoti jaukā, sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā. Pasākuma dalībnieki piedalījās gan izklaidējošās, gan pamācošās spēlēs, baudīja organizatoru un pašu dalībnieku sarūpētos gardumus. Jaunieši kopā ar draudzes mūziķiem dziedāja arī pielūgsmes dziesmas, kas ļāva pārdomāt uzrunā dzirdēto.

Pasākuma organizatori pateicas visiem, kuri atbalstīja to dažādos veidos.

Avots: LELB Latviešu draudze Īrijā

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.