ĪMG 2012. gadā paveiktais

ĪMG 2012. gadā paveiktais

Galvenie notikumi:

No 2012. gada 1. janvāra pasniegtas vairāk kā 100 lekcijas skolās, bērnu namos, krīzes centros, citās pašvaldības iestādēs, draudzēs, nometnēs, citu organizāciju projektu pasākumos par attiecību veidošanu. (Skatīt vietas, kur notikušas lekcijas)

Apmācīti 20 sociālie pedagogi darbam ar jauniešiem par attiecību tēmām - 25. oktobrī, Jēkabpils ģimnāzijā, sadarbībā ar Sociālo Pedagogu federāciju.

2012. gada 1. februārī uzsākts radio raidījums „Kāpēc gaidīt?” Latvijas Kristīgajā radio (www.lkr.lv) ēterā katru ceturtdienu 19.00.

Projekti:

  1. Rakstu sērija jauniešu žurnalā „Sīrups” (2011. gada novembris – 2012. gada februāris); raksti par jauniešiem aktuālām attiecību tēmām, balstīti uz ģimenes vertībām; atbildes uz jauniešu uzdotajiem jautājumiem par seksuālo veselību un attiecību veidošanu.
  2. 2012.gada 1. augustā izdots koncertieraksts „Sirdspuksti’12” ar 9 oriģinālkompozīcijām, kuru autori Goran Gora, Anete Kozlovska, Jorspeis u.c. papildus publicējuši rakstisku bukletu ar atbalstu tīrām, ģimeniskām vērtībām ar mērķi uzrunāt jauniešus neizdāļāt sevi, bet rīkoties atbildīgi, veidojot attiecības. Lasīt vairāk
  3. Projekts IMG 25+, semināru cikls jauniešiem, kuri vecāki par 25 (2012. gada 1. -3. jūnijs, Mazirbe); Par attiecību veidošanas tēmām – ko darīt, ja esi viens? kā tikt pāri iepriekšējam attiecībām, kā audzināt bērnus, ja esi viens? u.c.
  4. Ikgadējais IMG salidojums jauniešiem no visas Latvijas (120 dalībnieki) (14 - 25 g.v.) 4. - 6.maijs, Ogre. Aktivitātes, lekcijas par attiecību un seksuālās veselības tēmām. Lasīt vairāk
  5. Lekcijas par attiecību veidošanu visa gada garumā. Skolu projekts, draudžu projekts, vecāku un ģimeņu projekts.  

Notikušas konsultācijas klātienē un neklātienē jauniešiem, vecākiem, ģimenēm. Dalība Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā. Dalība Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijā. Dalība kampaņā „Par dzīvību”. Dalība sabiedriskā labuma organizācijas „Asociācija Ģimene” (www.asociacijagimene.lv) darbībā.  Atbalsts caur ĪMG mājas lapu istamilestibagaida.lv.

Paldies katrai labai sirdij par kopā būšanu, atbalstu, ziedojumiem un lūgšanām aizvadītajā gadā! Lai Dievs mūs visus svētī arī 2013.gadā!

Sirsnībā,
IMG komanda

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.