Festivāla izvēles lekciju tēmas un lektori

Festivāla izvēles lekciju tēmas un lektori

Šogad festivālā "Mīlestība nav mirusi" paredzētas 3 galvenās lekcijas, kuras būs visiem kopīgas:

"Mīlestība nav mirusi" (Žozefs Bastēns)
"Ko Dievs domā par to?" (Dainis Pandars)
"Kā dzīvot tālāk?" (Kaspars un Leida Ozoliņi)

Papildus tām ikvienam būs iespēja izvēlēties divas no 5 izvēles lekcijām, tāpēc jau tagad Tev ir iespēja iepazīties ar to aprakstiem un izdomāt, kuras no lekcijām ir aktuālas tieši Tev.

 

 

Mūzikas ietekme

Viesturs KnopkensAr mūziku mēs saskaramies ik dienu – klausāmies radio, datorā un mp3 atskaņotājā, dzirdam sabiedriskajā transportā, veikalā un kafejnīcā. Bet kādu ietekmi uz mums atstāj šis nemitīgi skanošais fons – gan fiziski, gan emocionāli un garīgi. Lekcijā būs iespējams uzzināt, kā mūsdienu populārā mūzika cenšas ietekmēt mūsu domāšanu. Kas ir "backmaskingi", "audio narkotikas", "skaņas ieroči" un citas interesantas lietas.

Viesturs Knopkens
Esmu saderinājies un augustā svinēšu kāzas ar superīgāko meiteni pasaulē Ilzi - tas ir svarīgākais par mani :) Ikdienā producēju (veidoju un komponēju) dažādu "modernu kristīgo mūziku". Darbojos arī radio un web dizaina jomās.

www.wiesys.lv

 

 

Kontracepcijas sekas.

Dina PuķīteLekcija par kontracepciju. Kas ir kontracepcija? Kādi ir šobrīd valdošie sabiedrības uzskati par seksualitāti, auglību, kontracepciju? Kādi ir kontracepcijas veidi un sīkāk par katru no tiem, to darbības mehānismi un blakusparādības. Statistika Latvijā. Alternatīva šai kontraceptīvajai domāšanai- Auglības Atpazīšanas Metodes (AAM) Kas tas ir? Kas ir auglība? Sievietes un vīrieša auglības atšķirības. AAM mūsdienu zinātniskās metodes, nedaudz par katru no tām. 
AAM priekšrocības.

Dina Puķīte
Esmu trīs bērnu mamma, man ir brīnišķīga ģimene, kas mani it visās aktivitātēs atbalsta! Esmu dūla un auglības atpazīšanas konsultante, tāpat ar vīru kopā esam laulāto kustībā un dalāmies ar savu pieredzi ar citiem laulātiem un saderinātajiem pāriem!

www.augliba.lv

 

 

Īsta mīlestība gaida dzīvību.

Jānis DiekontsLekcijas laikā jauniešiem būs lieliska iespēja iepazīties ar katra cilvēka dzīvības sākumu gan attēlos, gan video materiālos. Pirmā šūna, bērna attīstība mātes miesās no ieņemšanas līdz dzimšanai, interesanti fakti par bērna augšanu, diskusija par dzīvības vērtību, informācija un diskusija par abortu. Lekcija noslēdzas ar informāciju par Baznīcas nostāju dzīvības jautājumos un palīdzības organizāciju piedāvājumu krīzes situācijās.

Jānis Diekonts
Esmu precējies. Sievas vārds ir Ieva. Šogad nosvinējām sešu gadu kāzu jubileju. Kustībā "Luterāņi Dzīvībai" abi darbojamies jau 5 gadus. Kopš 2012.gada esmu "Luterāņi Dzīvībai" vadītājs Latvijā. Visu šo laiku esmu mācījies tieši par dzīvības jautājumiem un pētījis tos visos sīkumos, lai par dzīvības vērtību un abortu pastāstītu pēc iespējas patiesāk un saprotamāk. Viesojos ar lekcijām par dzīvību draudzēs un skolās. Esmu lektors luterāņu baznīcā.

www.luteranidzivibai.lv

 

Sekss: pirms lietošanas lasīt instrukciju

Kaspars OzoliņšKāpēc 80% laulību tiek sķirtas? Kā atrast īsto un vienīgo? Vai ir iespējama laimīga ģimene, brīnišķīgas attiecības un labs sekss? Lekcijas laikā jaunieši tiek aicināti kritiski izvērtēt medijos atspoguļoto par pretējo dzimumu savstarpējām attiecībām, cilvēka izskatu un materiālo vērtību saistību ar cilvēku laimi.  Izmantojot uzskatāmus piemērus, tiek stāstīts par ārpus laulības seksuālo attiecību negatīvajā  emocionālajām, fiziskajām, garīgajām, finansiālajām, sociālajām u.c. veida sekām. Lekcijas laikā tiek atklāta seksuālo attiecību patiesā  nozīme.

Kaspars Ozoliņš
vairāk kā divus gadus lasa lekcijas par šo tēmu visā Latvijā – draudzēs, skolās, sociālajos centros u.c. Tā ir viņa pilna laika kalpošana. Reiz pēc lekcijas augstskolā pienāca kāds students un jautāja – „Kāpēc tu to dari? Vai tas ir kāds Eiropas projekts? Vai Tev par to maksā?” Uz to Kaspars atbildēja: „Nē, es to daru par velti un zini kāpēc – jo man ir pati labākā sieva uz pasaules. Esmu laimīgi precējies un vēlos dalīties ar citiem par tiem principiem, kuri ved uz laimīgu laulību.”

istamilestibagaida.lv

 

Sirds bez otras sirds

Deivids Maikls KariljoDeivids Maikls izklāstīs 5 dzīves principus, kas viņam palīdzējuši tikt galā ar unikālajiem izaicinājumiem, ar ko saskaras neprecētie. 5 dzīves principi noderēs un būs noderīgi arī tiem, kuri ir šķīrušies vai meklē savu otru pusīti.

Deivids Maikls Kariljo
ir luterāņu mācītājs, misionārs, pedagogs, rakstnieks un mūziķis no Kalifornijas, kas koncerttūrēs apceļojis visu Ameriku, runājot par cerību un dziedināšanu. Uzrakstījis grāmatu, kas tulkota arī latviešu valodā, un vada seminārus par paša piedzīvoto ADHD (uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu). Sanācis tā, ka 47 gadu vecumā Deivids Maikls ir starp tiem, kam nav otrās pusītes, un šādu cilvēku skaits kļūst arvien lielāks.

www.gentlewindmusic.com

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.