Agrāk man šķita, ka tie, kuri gaida līdz kāzām, ir vienkārši bikli, bailīgi jaunieši...

Baiba Ozoliņa

Sākšu ar to, kā vispār nonācu līdz apsolījuma kartiņai. Pirms gada gāju Alfa kursā, kur vienu no lekcijām vadīja Ulvis, kurš, cita starpā, pieminēja arī ĪMG organizāciju, tās pamatprincipus un vērtības, uz kurām tā veidota. Jāatzīst, ka toreiz, klausoties Ulvja stāstītajā, pie sevis domāju, ka tas viss ir ļoti skaisti un izklausās tiešām kā pasakā ar laimīgām beigām, bet tas noteikti nav man!

Es taču esmu pieradusi, ka attiecības nozīmē sex. Jo vairāk seksa, jo sekmīgākas attiecības kļūst! Kļūda!!! Izrādās, ka, jo vairāk seksa, jo seksīgākas attiecības (un ne tuvu sekmīgākas), jo seksīgākas attiecības, jo seklākas izjūtas, jo seklākas izjūtas, jo tuvāk tuvojaties kopīgi finiša taisnei ar uzrakstu - ŠĶIRŠANĀS!

Pirms tam man šķita, ka tie, kuri gaida līdz kāzām, ir vienkārši bikli, bailīgi jaunieši, kuri kautrējas no sevis, sava ķermeņa un savas seksualitātes. Kļūda!!! Tie ir garā stipri jaunieši, spēcīgi savā ticībā, ar augstām un cienījamām morāles vērtībām!

Lai gan līdz šim man bija šķitis, ka esmu labi audzināta meitene, kura nāk no kristīgas ģimenes, un kurai dzīvē vērtību sistēma ir gana labi sakārtota, tomēr biju palaidusi garām jautājumus, kas attiecas uz pareizu un svētīgu attiecību veidošanu. Bet paldies mīļajam Debesu Tēvam, kurš saka, ka varu atgriezties! Es apzinos, ka nebūs viegli atrast tādu vīrieti, kurš arī ir izvēlējies gaidīt, tādēļ es to nedaru - es nemeklēju! Es zinu un ticu, ka Dievs dod ik katrai sievietei, kura izjūt aicinājumu pēc ģimenes, to īsto un vienīgo, kura būs DĀVANA savam mīļajam vīram.

Gaidīšana noteikti padara īpašas attiecības un veido īpašu saikni divu cilvēku starpā, tā sakārto attiecību prioritātes, tā atklāj otru cilvēku vēl kailāku un īstāku, nekā tas ir gultā. Gaidīšana noteikti spēj padarīt šo lielisko brīdi divu cilvēku dzīvē - kāzas - par vēl īpašāku, burvīgās kāzu nakts dēļ. To nepieciešams apzināties ik katrai sievietei, cik īpašu viņu Dievs ir radījis!

Es vēl neesmu satikusi savu īsto, ar kuru kopā gaidīt, taču zinu, ka tas būs fantastisks un neaizmirstams ceļojums mana un mana topošā vīra dzīvē, mūsu kopīgajā dzīvē!

Baiba Ozoliņa (27)

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.