3 neparastas lietas


Trīs reti sastopamas lietas jeb īpašības, kuras meitenes un puiši ļoti bieži vēlas saskatīt pretējā dzimumā.


3 neparastas jeb reti sastopamas lietas, ko meitene vēlas saskatīt puisī: 

1.  Vēlmju gars: Salamana pamācības 21:25 saka, ka sliņķis mirst, netikdams tālāk par savām iegribām. Meitenes meklē jaunus vīriešus, kuriem ir redzējums, nosprausti dzīves mērķi un kas vēlas strādāt, lai sasniegtu tos.

2.  Laipnības gars: Salamana pamācības 19:22 saka, ka laipnība ir tas, kas ir nepieciešams labā vīrietī. Iemācies atbilstošu etiķeti un manieres, lai zinātu, kā pareizi izturēties pret cilvēkiem.

3.  Taisnīguma gars: taisnīgs cilvēks ir tāds, kurš spēj atšķirt labu no ļauna un nebaidās nostāties taisnības pusē. Neļaujies spiedienam no draugu puses, kas mudina darīt nepareizas lietas vai uzsākt kompromisu. Saglabā spēcīgu mugurkaulu!

 

3 neparastas jeb reti sastopamas lietas, kuras puisis vēlas saskatīt meitenē: 

1.  Nodošanās: patiess vīrietis meklēs meiteni, kura dzenas pēc Dieva un nevēlas kompromitēt un padoties pasaulei. Nododies Kristum un Viņa plāniem savai dzīvei. Puiši sekos!

2.  Gudrība: zināšanām ir vajadzīgi fakti un informācija. Gudrība zina, kur doties ar šiem faktiem un informāciju. Puiši meklē meitenes, kurām ir spēja atšķirt un pieņemt labus lēmumus.

3.  Iedrošinājums: viscaur Bībelei mēs esam instruēti iedrošināt viens otru, iedvesmojot citus ar saviem vārdiem un labiem darbiem. Iemācies paslavēt cilvēkus, nevis noniecināt! Vīrietim ir nepieciešama sieviete, kura tic viņam un kura būs pastāvīgs spēka un iedrošinājuma avots.

© 2016 Īsta Mīlestība Gaida. All rights reserved.